O nas

Polski hotel na Zanzibarze

Zanzibar to tajemnicza i bajkowa, a zarazem największa wyspa należąca do Archipelagu Zanzibar na Oceanie Indyjskim, wpisana do Księgi Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W sąsiedztwie wioski Pwani Mchangani leżącej na północno-wchodnim wybrzeżu Zanzibaru, gdzie rozciągają się na przestrzeni 6 km najpiękniejsze zanzibaskie plaże, znajdą Państwo nasz hotel.

11 bungalowów wybudowanych praktycznie na samej plaży, każdy z widokiem na ocean, restauracja z barem, basen do dyspozycji wczasowiczów z możliwością gry w piłkę wodną, centrum nurkowe i kitesurfingowe, boisko do siatkówki plażowej, obsługa częściowo w języku polskim, kuchnia specjalizująca się w owocach morza z popisowym daniem Carpaccio z ośmiornicy, serwująca również dania z ryb, polędwicy wołowej i kurczaków, cicha i miła atmosfera – to wszystko składa się na nasz mały raj na ziemi.

Obsługą lokalnych wycieczek, które organizujemy dla naszych gości, zajmuje się będący z nami od początku, mówiący po polsku Tanzańczyk Deo. Jego brat Eugen, który także jest naszym wychowankiem i zaczyna mówić po polsku, prowadzi centrum nurkowe. Organizuje wyprawy łodzią zbudowaną w zanzibarskim stylu spod naszego hotelu do najpiękniejszej rafy kolarowej Zanzibaru, znajdującej się wokoło prywatnej wysepki Mnemba.

Sredecznie zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w naszym ośrodku i rozkoszowania się w kąpielach w turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego przy cudownej białej plaży, gdzie praktycznie przez cały rok mogą Państwo liczyć na wspaniałą i słoneczną pogodę.